Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto je stará verze blogu nová je zde: www.woisst.mzf.cz

 

Jak zpoplatnit web

Dneska je už spousty webu na kterých majitele vydělávají, mám tu pár tipu jak zpoplatnit web méně či více ,,násilnými" metodami.

Reklamy:
PPC reklamy - dneska už jsou na většině stránek jedná se většinou o Google adsense nebo adfox. Moc nejsem příznivcem těchto systémů ale nijak mi nevadí. Dá se na tom poměrně dobře vydělat. Problém je že výplata peněz u největšího giganta v oblasti reklamy Google (adsense). Problém první je platba šekem což se moc nehodí... Poté je že když vám neprávem bloknou učet, nenaděláte s tím vůbec nic.

CPM reklamy - Platba za tisíc shlédnutí. Stačí si na stránky vložit banner a za každé shlédnutí dostáváte nějakou malou částku. Lze si samozřejmě pomoct systémy jako websurf či ostatními autosurfy... Osobně tuto volbu mám rád protože není tak závislá na počtu kliků a tudíž je méně agresivní k uživatelům.
________________________________________________________________________

SMS mikroplatby
Několik společností (českých) dává možnost si zpoplatnit celý nebo část webu pomocí SMS (od 10Kč až do 99Kč)
Vytvoření webu s premium sekcí může být i výnosné (ale ve většině případů ne).
Lze také vytvořit mikroplatbu za stáhnutí souboru což jde využít třeba při tvorbě webů nevýhodou je že se k vám dostane jen menší část z toho co uživatel zaplatí.
Nejlepší společnosti:
http://adf.ly/hwN
a
http://adf.ly/hwP
(pokud se vám zobrazí reklama stačí po 2sec kliknout na tlačítko SKIP v pravém horním rohu)
________________________________________________________________________

Adf.ly
Jsou ale samozřejmě i bezreklamní systémy, které já preferuji. Je to nenásilná metoda. Určitě jste si všimli odkazu typu :
http://adf.ly/hcb
Když na tyto odkazy někdo přejde (na stránku kterou si zvolím) tak dostanu nějkiu malou částku. Ale protože mám čtenáře rád všechny výdělky z tohoto systému dávám/dám jen do webu :)
Pokud vás zajímá tento systém tak se podívejte do sekce výdělek pro uživatele/adf.ly
 
Prohlášení o Cookies