Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto je stará verze blogu nová je zde: www.woisst.mzf.cz

 

Proč mít rád/nesnášet MFA weby?

Dnes mně napadl udělat článek o MFA webech...
Upřímně řečeno na MFA web se mi z vyhledávače nikdy nepodařilo dostat, občas jsem si nějaký ze zajímavosti prohlédl z linku na nějakém foru. Mnoho lidí dnes MFA weby odsuzuje a to ať z důvodu utoku na novější uživatele (nebo hloupější uživatelé internetu). Informační hodnota je u těchto stránek nízká či nulová ale myslím že nejsou tak špatné jak to většina lidí vidí. Řekněme příklad:
Tvořil jsem web v HTML s tématem Dějepis online (již brzy bude v nabídce :)). Vezmu si že ho kupující zprovozní a najde si ho školák který chce vědět něco dějepisu na středních školách. Rozklikne si v menu položku střední školy. A zobrazí se mu středně dlouhý text o středních a 3 reklamy pod tím. Klikne na reklamu přechází na stránku s daleko větší hodnotou než je předchozí a má to co potřebuje (hmm? jak kdy).
Toto je výhoda a další kámen ve zdi na obranu proti ,,zlým" odporcům MFA :).
Nevýhodou je však ,,zaplevování" internetu dalšími reklamami a jak už jsem zmiňoval podvody na uživatelé kteří MFA neznají.
Závěrem:,,Opět zlatá střední cesta" celkem šikovné jsou MFA weby s informační hodnotou. Výdělky se majitelům zlepšují protože se uživatelé vracejí a ti jsou zase spokojeni že našli to pro co na web přišli.
 
Prohlášení o Cookies