Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto je stará verze blogu nová je zde: www.woisst.mzf.cz

 

Holčičí blogy-tak takhle to je!

Nedávno jsem měl možnost si s majitelkou dívčího blogu (který pro mně byl vždycky nějakým zplozením dětinskosti) promluvit o jejím výtvoru a zjistit o čem vlastně jsou stránky plné nesrozumitelných klikyháků, okopírovaných textů a ,,článečků".
Co jsem z jejího vyprávění pochopil jsem přeformuloval a zkrátil do pár vět:
Celé jsou to vlastně komunitní sítě které nahrazují klasický Facebook,Libimseti či Twitter. Autorka každého webu má nějaký seznam lidí které by měla navštívit určitý den... Většinou tam jsou články o tom co prožili (což je někdy zajímavé i pro mně :)) nebo co se jím líbí (huba,filmy či nějaký herec), také jsou zde občas nějaké odkazy na velkou škálu věcí a samozřejmě komentáře... Takže vlastně blogy tvoří velké skupiny a mají funkci předávat osobní data a zážitky ostatním. Výhodou že psaní blogu vyžaduje aspoň nějaké znalosti takže oproti Facebooku atd. mají pozitivní vliv na vzdělanost lidstva (fráze kterou tak rád používám).

Jsou zde ale i holčičí blogy (v tomto případě už stránky) které mají vysokou uroveň.
Jeden na který jsem dostal odkaz:
http://adf.ly/hda (kdyby se vám zobrazila reklama tak stačí kliknout na tlačítko v pravém horním rohu SKIP(je tam po cca 2sec) )
 
Prohlášení o Cookies